Ja czuję obok mnie obecność krasnoludka, a jednak on nie istnieje. Zresztą w jaki sposób można czuć obecność jakiegoś boga??? Obecność człowieka czujesz po oddechu, krokach itp, a boga nie da się wyczuć. Chyba, że masz jakieś zaburzenia i czasem wydaje Ci się, że ktoś Cię śledzi
"Bez bogów można żyć normalnie. BEZ ROZUMU - NIE!" Drobner
|