Zawsze to lepsze niż "oko za oko, ząb za ząb" Jaki by był pożytek z ludzi, jeśli by wszyscy byli szczerbatymi ślepcami a do tego mogłoby dojść w krótkim czasie. Na razie nie mam pojęcia jak można wroga swego śmiertelnego kochać, więc póki co nie staram sobie przysposabiać nowych wrogów, aby się nie zetrzeć z potrzebą ich miłowania.
>w wilu > wypatkach jest okzwna...
Naprawdę nie wiem co mam odpowiedzieć,
|