Racjonalista - Strona głównaDo treści
Miłość i przebaczenie bliźniemu swemu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
24-05-2007 14:16sobieski (5 punktów)Miłość i przebaczenie bliźniemu swemu
miłość chrześcijanab to przebaczani innym ich win i oczkiwanie na przebaczenie bliżniego za swoje winy miłość jest używa w wilu
wypadkach jest okzwna w wiele sposobów miłość braterska , miłość do bliżniego ,miłość kobiety do mężczyzny ,miłość do Pana Boga
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

APawłowski (1150 punktów)Odp: miłość i przebaczenie blizniemu swemu
Zawsze to lepsze niż "oko za oko, ząb za ząb" Jaki by był pożytek z ludzi, jeśli by wszyscy byli szczerbatymi ślepcami a do tego mogłoby dojść w krótkim czasie.
Na razie nie mam pojęcia jak można wroga swego śmiertelnego kochać, więc póki co nie staram sobie przysposabiać nowych wrogów, aby się nie zetrzeć z potrzebą ich miłowania.

>w wilu
> wypatkach jest okzwna...

Naprawdę nie wiem co mam odpowiedzieć,
placownik (17853 punktów)Odp: Miłość i przebaczenie bliźniemu swemu
>miłość chrześcijanab to przebaczani innym ich win i
>oczkiwanie na przebaczenie bliżniego za swoje winy miłość
>jest używa w wilu
> wypadkach jest okzwna w wiele sposobów miłość braterska ,
>miłość do bliżniego ,miłość kobiety do mężczyzny ,miłość do
>Pana Boga
>
   Kierując się miłością bliźniego, przesuwam do Bazgrołów.

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
Michał Stanislawkiewicz (1358 punktów)
(zablokowany)

>Kierując się miłością bliźniego, przesuwam do Bazgrołów.<

Co innego miłość bliźniego, a co innego politowanie nad człowiekiem, który obciach sobie robi.
Tofik (5585 punktów)
>miłość chrześcijanab to przebaczani innym ich win i
>oczkiwanie na przebaczenie bliżniego za swoje winy
Dlaczego napisałeś "miłość chrześcijan"? Ateiści i inni wyznawcy tak samo są w stanie kochać (oprócz boga w przypadku ateistów).

P.S. Proszę, popracuj nad ortografią i zapisem swoich myśli w mniej ciągłym tekście, nie jest łatwo rozczytać o co Ci dokładnie chodzi.

"Bez bogów można żyć normalnie. BEZ ROZUMU - NIE!" Drobner
Ocykan (3528 punktów)
?!

Na nic zda się metoda, gdy nie ma narzędzi - nic po racjonalizmie, gdy rozumu braknie.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365