Ktoś może wie, lub ma informacje  na temat jak ci dwaj tam na górze wypowiadali się (mieli poglądy) na temat totalitaryzmu? Jeśli ktoś ma jakąś pracę na ten temat to nie pogradziłbym... Potrzebowałbym takich inforamcji dosyć szybko jeśli można... Pozdrawiam (mój mail - moc.liamg@jajezd) |