100 % poparcia. jeszcze za czasów SLD widać było jak na dłoni do czego zmierza sytuacja, afera za aferą, stracili poparcie, na kogo ludzie będą głosować? na ich przeciwników, czyli LPR, Samoobrona i inne tego typu. bo ludziom nie wpadnie do głowy zaprotestować przeciwko idiotycznym listom wyborczym, gdzie po prostu nie ma na kogo głosować, nie ruszą dup i nie wyjdą na ulicę [chyba, że te rąbnięte staruchy jak im ktoś rydzyka obrazi], nie zrobią rewolucji - to nie ta bajka. rzut okiem w historię polski i już staje się jasne, że jeszcze gorzej będzie, jeszcze niżej ten kraj upadnie, jeszcze więcej wstydu się najemy na arenie międzynarodowej - polacy wciąż i wciąż popełniają te same błędy. bo polityka to brudna gra, nikt się do niej nie miesza, wobec tego całe pole do popisu dla największych złodziei, bezczelnych durni przy tym - żeby posłanki studia kończyły będąc już w parlamencie, to mówi samo za siebie - władzę oddajemy niewykształconym, ograniczonym ........ [bo bluznę]. najlepsi już dawno wyjechali, pracują dla rządów innych państw.
źle się dzieje w państwie polskim od dawna f**k!! a będzie jeszcze gorzej. już nikt się z polską nie liczy i nikt nie pomoże [też nic nowego]. polacy po raz kolejny w historii doprowadzą tę piękną ziemię do ruiny.
|