Witam. Właśnie na portalu o2 znalazłem artykuł o inicjatywie Fair trade-sprawiedliwy handel. Co sądzicie o akcji? Czy PSR powinien się właczyć do niej, czy może ograniczyć do medialnego poparcia? A może nic nie robić? Uważam ze powinniśmy wesprzeć nie tylko medialnie, jako że wartości humanistyczne (humanitarne?), tzn pomoc innym jest immanentną cechą racjonalistów, ateistów (it's me  ) i wszystkich raczej zdrowo, niedogmatycznie, fundamentalistycznie myślących. Vlepki będą przydatne, ulotki informujące gdzie można się zaopatrzyć w takie produkty Pzodrawiam VIVE L'LIBRE OMNIS SAPERE AUDE www.sprawiedliwyhandel.pl/ |