>Badzmy, kurcze normalni. Ja jestem kurcze, normalny. Tak mi się wydaje. >Czego naprawde w seksualnosci nam potrzeba ? Etyki ? Kto jej potrzebuje reka do gory. Potrzeba etyki zawodowej, etyku w handlu i w aktywności seksualnej też. >Za chwile przyjda do naszych drzwi Etyki : chrzescijanskie, buddyjskie, zydowski, muzulmanskie itp./Kotku, a moze socjalistyczne ? Kto pamieta.../ Ja pamiętam. Etyki już są, brać i wybierać. Wszystkie w pewnym stopniu racjonalne. >Wszysrkie dziewczyny Racjonalne i Nieracjonalne ostatniej rzeczy sie spodziewaly we wspolnej seksualnosci : ETYKI. Jest raczej odwrotnie. Jakaś forma refleksji etycznej towarzyszy "wspólnej seksualności" od samego początku, a nawet zanim ona się zacznie. W niektórych "wspólnej seksualności" przypadkach dominuje etyka handlowa... scorp
|