Racjonalista - Strona głównaDo treści
Młodzież spragniona spędów.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
12-05-2006 12:52chinska zupka;) (118 punktów)Młodzież spragniona spędów.
wczoraj wchodze na gg, i otrzymuje 2 wiadomosci o podobnej tresci-"W związku z tym, że nasz kraj podupada, że wkrótce będziemy dzieńrozpoczynać od modlitwy przed portretem braci Kaczyńskich , ministraEdukacji i Sportu Romana Giertycha i ministra Rolnictwa Andrzeja Leppera abłogosławić nam będzie Ojciec dyrektor Rydzyk, jako pokolenie ,które w tymkraju trochę jeszcze będzie żyć, powinniśmy coś zmienić, spotkajmy się na Placu Matejki ubrani na czarno w przyszła sobotę o godzinie 12.00 pamiętajcie 13.05.2006 pikieta anty rządowa zróbmy to teraz bo za polroku nas za to rozstrzelaja, przejdziemy Plantami, ul. Sławkowską, przez Rynek i Grodzką na Wawel...niech nas uslysza.PRZEKAZ ZNAJOMYM" najpierw sobie mysle ze to zart, potem kumpela sie pyta czy ide? nie moge, przeciez jeszcze nic sie nie stalo, i raczej malo prawdopodobne ze cos moze sie wydarzyc, zreszta nawet niewiadomo co i sobie mysle ze moze to sprawa mediow a moze naszej mentalnosci-sianie paniki i przedwczesne narzekanie...mam nadzieje ze koalicja jarek-andrew-sąsiad roman sie rozpadnie, ale bez przesady...widać ze ludziom brakuje zycia we wspolnocie, chca sie tylko jednoczyc i uczestniczyc w marszach, bo ostatnio bylo ich w naszym pieknym miescie (krakowie) dosc sporo ale z niewspolmiernie wyzszych przyczyn.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

jeyes (2281 punktów)
(zablokowany)
Zablokuj otrzymywanie wiadomości od nieznajomych - będziesz mieć mniej takich stresów.
placownik (17853 punktów)

>widać ze ludziom brakuje zycia we wspolnocie, chca sie tylko jednoczyc i uczestniczyc w marszach

   To chyba dość trafna diagnoza. Dodałbym do niej jeszcze i to, że dotychczasowa oferta wspólnotowych imprez na świeżym powietrzu: pielgrzymki i świętowanie lub kontestacja wyników meczów miejscowych mocarzy futbolu, jest najwyraźniej zbyt uboga.

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
Gowfrog (113 punktów)
>mam nadzieje ze koalicja jarek-andrew-sąsiad roman sie rozpadnie, ale bez przesady...

może gdyby ktoś pokierował odpowiednio ową spragnioną spędów młodzieżą, to koalicja rozpadłaby się zanim uczyni szkodę. chyba, że młodym "manifestantom" naprawdę zależy jedynie na przespacerowaniu się w kupie po ulicach miasta...
pozdr
placownik (17853 punktów)

   A ja myślę, że w konkurencji "młodzieży kierowanej" Roman byłby niezwykle trudny do pobicia.

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
Gowfrog (113 punktów)
raz a dobrze spędzona młodzież załatwiłaby wobec tego skutecznie sprawę wezwań do skupień od nieznajomych...
pozdrawiam

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365