 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 13-05-2006 22:05 | arnua (25 punktów) | PETYCJA w.s. Giertycha | Proszę was o podpisanie sie pod petycją.Zajmie wam to max 10 sec. Na obecną chwilę jest 32,5 tys głosów.Jak wiadomo 100 tys zapewni rozpatrzenie wniosku o odwołanie Giertycha ze stanowiska ministra edukacji www.bezgiertycha.rp4.pl/ PS.Prośba do moderatora żeby to jakoś zaznaczyć.Może jakiś link ze strony głównej ? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| Mariusz Agnosiewicz (moderator) | > Jak wiadomo 100 tys zapewni rozpatrzenie wniosku o odwołanie >Giertycha ze stanowiska ministra edukacji
to ciekawe...
>PS.Prośba do moderatora żeby to jakoś zaznaczyć
przeciez juz jest link do tego apelu na naszej stronie glownej. to jest drugi. ale niech bedzie
|
|
| jarekland (142470 punktów) | > Proszę was o podpisanie sie pod petycją.Akcja zbierania podpisów została zakończona. Osoby które nie zdązyły sie wpisać na listę mogą pisać bezpośrednio do kancelarii premiera: www.kprm.gov.pl/email.php
|
|
| Wilhelm | Ale akcja ma tez drugie dno: To znakomite uzupelenienie do listy wrogow dla panow z "Krew i Honor". Znajac polska kulture przechowywania danych osobowych, nie problem dojsc po nitce do klebka... Der Letzte macht die Sonne aus!
|
|
 | | arnua (25 punktów) | >Ale akcja ma tez drugie dno: To znakomite uzupelenienie do listy wrogow dla panow z "Krew i Honor". Znajac polska kulture przechowywania danych osobowych, nie problem dojsc po nitce do klebka...
Tak-na pewno będą szukać adresów 60 tys ludzi ,by do nich pojechać i coś zrobić-gdyby na manifestacjach studenckich się pojawili ,to by się ludzie mogli zastanowić ale...
Lepiej jest zginąć stojąc niż żyć na kolanach
|
|
|  | | Wilhelm | Problem nie dotyczy tych, ktorzy nie osiagna jakichs spolecznych stanowisk. Lecz problem sie zaczyna jesli ktos takowe osiagnie. Zdobycie danych osobowych nie jest w PL zadna trudnoscia zwazywszy, ze same banki wyrurzucaja takie dane na smietnik nie niszczac ich, a za odpowiednim sposobem uzyskasz je od bankow, operatorow, TP oraz wszystkich urzedow polskich. Nie potepiam tej inicjatywy, lecz zauwazam jej ciemne strony. W spontanicznym gescie niewielu ludzi mysli nad konsekwencjami. Der Letzte macht die Sonne aus!
|
|
| kariota (60 punktów) | >Proszę was o podpisanie sie pod petycją.Zajmie wam to >max 10 sec. Na obecną chwilę jest 32,5 tys głosów.Jak >wiadomo 100 tys zapewni rozpatrzenie wniosku o odwołanie >Giertycha ze stanowiska ministra edukacji >www.bezgiertycha.rp4.pl/ >PS.Prośba do moderatora żeby to jakoś zaznaczyć.Może jakiś >link ze strony głównej ? podpisalam i mam nadzieje ze to cos da..
|
|
| ghaell (22 punktów) | akcja jest na razie zakonczona, ale ruszy ponownie wkrotce. wpisalo sie ponad 60 tys osob. mam nadzieje, ze to cos da!!!
|
|
 | | Myflowers (2721 punktów) | > akcja jest na razie zakonczona, ale ruszy ponownie wkrotce. wpisalo sie ponad 60 tys osob. mam nadzieje, ze to cos da!!!> Na moje oko to nic nie da. Czytaliście zapewne wypowiedzi niejakiego Wierzejewskiego. Będzie pałami nawet dziennikarzy zachodnich lał, to pewnie tych z akredytacją też.Na stare lata dowiediałam się, ze jestem geyem, lesbijką, pedofilem, należe do grupy przestepczej, a wszystko dlatego, ze nie lubię Wielkiego Brata - Romusia.Studenci i uczniowie zreszta tez są pedofilami, geyami i nie wiem czym jeszcze, bo tez nie chca Romusia.A on taki sliczny przecież i taki ambitny!Biedny Orwell nie przewidział, ze jego rok 84 przesunie sie o parę lat i to do innego nieco kraju. Alfred Yarry miał jednak lepszego nosa - wykluł UBU KRÓLa w Polsce i on sie kurczę non stop inkarnuje. Pozdrowienia dla wszystkich, którym pan Wierzejeski uswiadomił, kim sa bo tylko dzieki niemu doszli do prawdy o sobie
|
|
|  | | arnua (25 punktów) | > Pozdrowienia dla wszystkich, którym pan Wierzejeski uswiadomił, kim sa bo tylko dzieki niemu doszli do prawdy o sobie Dawno mnie nikt tak nie zdenerwował.Ktoś kto mnie właściwie nie zna,a ja znam go tylko zza szklanego ekranu i kilku z głupawych wypowiedzi  . Nie jestem ani gejem ani lesbijką,ani też nie oglądam się za dziećmi,o przestępczości wiem tyle że lepiej jest karać niż wskazywać palcem na manifestacje.Wiem też że homoseksualizm to nie choroba  ,a homofobia owszem(choć nie popieram lansowania sie po ulicach miast z nowiną że ktos jest homo,ponieważ ja nie chodzą w paradach hetero=równouprawnienie...) Najwidoczniej pna Giertych ma tak zamknięty umysł  przez swoją chorą ideologię,że nie widzi nawet kto jest inicjatorem akcji i kim są jej najwięksi aktywiści. Pan premier...Pan mnister edukacji której najwyższy etap zaczynam od października...Mam tylko nadzieje że uda mi się w spokoju przetrwać apokalipse polityczną... 
Lepiej jest zginąć stojąc niż żyć na kolanach
|
|
| |  | | Myflowers (2721 punktów) | Wiesz co, za moich studenckich czasów to sie spiewało : (...)Przezyliśmy juz sanacje, przeżyliśmy okupację, przezylismy tez Stalina i Bieruta sk.... itd, jak założylismy spółkę, przeżyliśmy i Gomulkę(...), nie denerwuj sie więc, tylko zdaj się na twórczość studencką  , lista moze byc dluższa, nieprawdaż?
|
|
| Kowalska (9 punktów) | Moje dziecko idzie do I klasy.Podpisuję się!
|
|
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|