>Nie lubię Gierycha jego zadufania bezmyślności >przykrytej nieokreślonym uśmiechem.Jeżeli ktoś twierdzi,że >wszystko umie to najczęsciej nie potrafi nic. >Jestem na tyle człowiekiem kochającym wolność ,że nie >pozwoliłam sobie jej nigdy odebrać.
Chciałaś wejść w wątek "I ty mozesz byc na liscie", prawda? Musisz kliknąć na ten tytuł wątku i dopiero tam dodać post. Tworzenie nowych wątków natomiast jest używane tylko dla nowych tematów. Spróbuj teraz.
|