Racjonalista - Strona głównaDo treści
Szwedokomuszy spisek :-)

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
19-06-2007 18:37M. Satanisław (499 punktów)Szwedokomuszy spisek :-)
Nie mogę otworzyć wątku "System szwedzki jest nieefektywny".
A widzę, że ciągle są tam dodawane wypowiedzi innych ludzi.
Panie plackownik, to że robiłem sobie tam z pana i pańskiej Szwecyi umiłowanej leciutkie jajuszka to chyba nie powód, by mnie blokowac dostęp do dalszych kpinek?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

placownik (17853 punktów)

   Jaki tam spisek. Powiedmy sobie szczerze i otwarcie. U k ł a d !

   Na przyszłość radzę zwracać się z takimi problemami do webmastera. Unikniesz publicznego ośmieszania się.

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
nieobecny
>Unikniesz publicznego ośmieszania się.
Na tym punkcie to pan doktor antysemita akurat wrażliwy nie wydaje się.
M. Satanisław (499 punktów)
Nie tylko marnie ci dowcipy wychodzą (patrz ostatni wpis w temacie o aborcji), ale i na ironii się nie znasz. Już nawet emotikonki ci nie wystarczają?
nieobecny
Chłoptasiu, zamiast użalać się nad sobą i robić oczki do moderatorów, załóż nowy wątek i tam tłumacz Szwedom jakie to mają przerąbane życie w tym swoim socjalizmie. Nie bój, raczej nic ci nie grozi - małe są szanse, żeby jakiś Szwed znający akurat język polski odszukał twój wątek. Jeśli nawet, to zanim coś ci odpisze, to pęknie ze śmiechu.
nieobecny
A co ty możesz powiedzieć o rozumieniu dowcipów, mule bagienny?
wiadomosci(*),85916851,3890731,0,forum.html
19-06-2007 21:06 
 Ocena 1 na 1
Gosia (9452 punktów)
Proponuję, by zmienić tytuł wątku.
np.nieobecny - M.Satanisław pierwsze starcie.
Jeśli sprawa będzie rozwojowa:
nieobecny - M.Satanisław reaktywacja .
itd, itp...

Pozdrawiam.
nieobecny
A co chciałeś tam jeszcze dopisać, mule? Przecież już wszem i wobec ogłosiłeś jak to nieludzko żyje się Szwedom w Szwecji.
M. Satanisław (499 punktów)
Nie ma możliwości by użytkownik wyłączył mozliwość oglądania wypowiedzi wybranej osoby? Mister "nieobecny" tak często defekuje w tym miejscu publicznym, że przydał by się jakiś parawan.
nieobecny
Niestety, nie ma takiej możliwości, mule. Jak już się zarejestrujesz na Racjonaliście, to będziesz mógł zakładać wątki z zastrzeżeniem, że tylko zarejestrowani mogą ci odpisać.
PS Możesz wystąpić o zablokowanie mojego IP.
M. Satanisław (499 punktów)

>PS Możesz wystąpić o zablokowanie mojego IP.<

To jesteś aż takim osłem, że nie potrafisz zmienić lub ukryć IP po zablokowaniu?
No tak, spodziewałem się...
nieobecny
Nie umiem. Chętnie się od ciebie dowiem, jak to się robi.
M. Satanisław (499 punktów)
>Nie umiem. Chętnie się od ciebie dowiem, jak to się robi.<

Nauka kosztuje, socjaluchu chcący wyłudzać darmochę.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365