Chłoptasiu, zamiast użalać się nad sobą i robić oczki do moderatorów, załóż nowy wątek i tam tłumacz Szwedom jakie to mają przerąbane życie w tym swoim socjalizmie. Nie bój, raczej nic ci nie grozi - małe są szanse, żeby jakiś Szwed znający akurat język polski odszukał twój wątek. Jeśli nawet, to zanim coś ci odpisze, to pęknie ze śmiechu.
|