Racjonalista - Strona głównaDo treści
Tabletki i ,,gumki''

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
21-06-2007 13:50bezniku (1690 punktów)Tabletki i ,,gumki''
Ostatnio pojawiła sie informacja że obrońcy od ,,poczecia do narodzin'' planują zakazać tabletki poporodowe.

,,Doradca ministra edukacji ds. promocji ochrony życia w szkole Hanna Wujkowska domaga się wycofania z aptek środków tzw. antykoncepcji po stosunku. Popiera ją część posłów PiS i PR. Innego zdania są specjaliści - pisze "Życie Warszawy".''

Ciekaw jestem kiedy w ,,naszym'' kraju zabroni się sprzedaży prezerwatyw. Najpierw spokojnie, w marketach i kioskach następnie w aptekach. A skoro dla niektórych człowiekiem jest już plemnik (a właściwie kilka miliardów plemników) to może by karać za masturbacje (ludobójstwo )
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

wyszpolski (447 punktów)
O przyszłość nie nalezy się bać, kolejne pokolenia są coraz bardziej liberalne, więc z roku na rok powinno być coraz lepiej. Jeśli chodzi o pigułki po - dlaczego osoby starsze którym się to nie przyda (bo przyciwnikami są zazwyczaj konserwatywni starsi katolicy oraz nawiedzona młodzież), mają decydować za młode pokolenie któremu to może uratować tyłek po wpadce? Niestety, pewien procent społeczeństwa musi umrzeć, albo niektórzy będą musieli zmądrzeć. Bo najczęściej z takimi pomysłami zbawiennymi dla większości (w ich mniemaniu) wychodzą tak marginalne partie z niskim poparciem jak LPR...

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365