Racjonalista - Strona głównaDo treści
Uśmiechnij się

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
25-06-2007 21:20Paul (408 punktów)Uśmiechnij się
1. Mianownik - kto? co?
2. Dopełniacz - kogo? czego?
3. Celownik - komu? czemu?
4. Biernik - kogo? co?
5. Narzędnik - z kim? z czym?
6. Miejscownik - o kim? o czym?
7. Wołacz - o!
8. Intymnik - kto z kim?
9. Wygryźnik - kto? kogo? dlaczego?
10. Łapownik - kto? komu? ile?
11. Przyp*****lnik - komu? w co?
12. Przyp*****lnik materialny - komu? w co? za ile?
13. Powodnik - dlaczego ja?
14. Dziwnik - e?
15. Rządownik - kwa? kwa?
16. Złodziejnik - komu? gdzie? ile?
17. Politycznik - koalicja? z kim? dlaczego? po co?
18. Powybornik - co ja k***a zrobilem?

Urząd Skarbowy. Urzędniczka zwraca uwagę przedsiębiorcy:
- Dlaczego w rubryce "Pozostający na moim utrzymaniu" wpisał pan "IV RP"?

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Tofik (5585 punktów)
Ja się uczyłam tylko 7 przypadków

"Bez bogów można żyć normalnie. BEZ ROZUMU - NIE!" Drobner
APawłowski (1150 punktów)
>Ja się uczyłam tylko 7 przypadków
Na początek wystarczy, mi wystarczyło.
Osnowa
>>>całość<<<

J.Szulc (5723 punktów)

Masz rację. Czasem "zdrowiej" jest właśnie tak to wszystko potraktować.
Jako naród jesteśmy dziwnym konglomeratem naleciałości innych narodów, które miały jakiś tam wpływ na naszą historię.
W czasach przedsolidarnościowych narzekaliśmy na układy, kumoterstwo i donosicielstwo.
Potem było wielkie BUM! Nadzieja na normalność prysła prędzej niż bańka mydlana. Mamy znowu dokładnie to samo, ale widziane demokratycznie.
Śmiejmy się więc, żeby nie zwariować któregoś dnia.
Należy jedynie mieć nadzieję, że za czas jakiś nie będziemy stosować punktu 18.

Pozdrawiam.


---
LM50 (153 punktów)
Humor zawsze pomagał nam przetrzymać ciężkie czasy. Okupację i komunę też.
Znaczy, IV RP też przetrwamy...

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365