Zakładając jednak, że Warszawa to bastion PO, podobna ilość demonstrantów w skali krajowej daje przewagę PiS. A zauważy jeszcze, że Radio Maryja obraziło się na prezydenta i nie wzywało do udziału, więc tym bardziej nie jest to wszystko, co prawica może wyprowadzić na ulice. Co nie zmienia faktu, że nie=prawica jeszcze nigdy tylu osób na ulice nie wyprowadziła, więc to jest sukces.
|