Racjonalista - Strona głównaDo treści
8 Marca.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
08-03-2009 07:23Adamiak (36436 punktów)8 Marca.
Ocena 11 na 11
Marzec Kobiecej wiosenki testem:
Chłopaków kwiatkiem, facetów gestem
Bezbarwną zimę do rzeki spławi,
Niech się krokusik znowu pojawi.

Niech choćby krzaczek z agrestem

Wszystkim Dziewczynom życzę miłej Wiosny.


Fotka zrobiona przed chwilą w moim ogródku.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

I ja życzę Paniom wszystkiego najlepszego i dołączam e-kwiatek.

---------\------------/--------- @
.
08-03-2009 09:26 
 Ocena 2 na 2
lukaszewicz (5674 punktów)

Zamiast kwiatka idę na Manifę.

Marek.
08-03-2009 09:46 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>Zamiast kwiatka idę na Manifę.
>Marek.

Nie ma to jak manifa jeszcze przed pójściem.
Jurek.
08-03-2009 10:12 
 Ocena 2 na 2
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>Nie ma to jak manifa jeszcze przed pójściem.
Bezpieczniej by było na e-manifę, nieprawdaż?
.
Nie_ma_zagrozenia (1 punktów)
>>Nie ma to jak manifa jeszcze przed pójściem.
>Bezpieczniej by było na e-manifę, nieprawdaż?
>.
>
Żadna sztuka w Polsce proponuję zorganizować ją na Bliskim Wschodzie.
08-03-2009 11:15 
 Ocena 2 na 2
Terebint (795 punktów)

>Żadna sztuka w Polsce proponuję zorganizować ją na bliskim wschodzie.

Spokojnie, przyjdzie czas i na Bliski Wschód.
-----------------------

A Wszystkim Paniom życzę Wszystkiego co Najlepsze i Najprzyjemniejsze!


08-03-2009 11:15 
 Ocena 1 na 1
Adamiak (36436 punktów)
>>>Nie ma to jak manifa jeszcze przed pójściem.
>>Bezpieczniej by było na e-manifę, nieprawdaż?
>>.
>>
>Żadna sztuka w Polsce proponuję zorganizować ją na bliskim wschodzie.

Zamiast proponować - sam zorganizuj.
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>proponuję zorganizować ją na bliskim wschodzie.
Chyba Bliski Wschód nie jest nam aż tak bliski.
.
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
Wszystkim Paniom w dniu ich święta z wyrazami szczerego podziwu:

www.youtube.com/watch?v=ygtBxhFc24A

fides ex necessitate esse non debet
Canon (433 punktów)
To ja się dołączam do życzeń, Wesołego Jajka!
Adam Wojtkiewicz (3958 punktów)
A ja z okazji 8 marca, polecam Paniom (Panom również) ten ciekawy artykuł:

wyborcza.p(*)man__Mezczyzni_to_trutnie.html

Pozdrawiam
Adam

Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nie są też inne.
Zbyszek Bryłowski (7257 punktów)

Ty obchodzisz to komunistyczne święto?
Świat stanął na głowie...

Pozdrawiam - Zbyszek

P.S: Macie cieplejszy klimat w Gdyni - u nas jeszcze nie kwitną.
P.S,P.S: Dołączam się do życzeń dla wszystkich Pań piszących na naszym forum, żeby nie było.
To już jednak nie to samo - to Ty dzierżysz palmę pierwszeństwa.




Prawda jest jedna.
08-03-2009 20:37 
 Ocena 1 na 1
Adamiak (36436 punktów)
>Ty obchodzisz to komunistyczne święto?

Dziś naprawdę nie jest Rocznica Rewolucji Październikowej, Zbyszku...

>To już jednak nie to samo - to Ty dzierżysz palmę pierwszeństwa.

To samo, Zbyszku, to samo, liczy się chęć - nieważne kto ma... hm, palmę

>Prawda jest jedna.
Palma jest jedna.

Liss (2003 punktów)

>
Prawda jest jedna.


Co to za piękny obraz?
09-03-2009 09:47 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
>>
Claude Monet - 'Rodzina artysty w Argenteuil'

>Co to za piękny obraz?
09-03-2009 12:47 
 Ocena 3 na 3
Zbyszek Bryłowski (7257 punktów)

>Co to za piękny obraz?
Romantykom polecam impresjonistów: Claude Monet, Alfred Sisley, Camille Pissarro.
Ten ostatni powiedział -
Cytat:
Wszystko jest piękne, wystarczy tylko umieć dobrze spojrzeć.

Wpisz w Google'a "reprodukcje". Cała galeria bez wychodzenia z domu!

Co Ty na to?


Czujesz promienie słońca ogrzewające Twoją skórę? Słyszysz śpiew ptaków i brzęczenie owadów? Widzisz dżdżownice niestrudzenie wykonujące swoją pracę?

A teraz inna skala - tu rodzą się nowe gwiazdy(fragment mgławicy Orzeł). Też piękne...



Pozdrawiam -Zbyszek


Prawda jest jedna.
22-03-2009 09:47 
 Ocena 1 na 1
Zella (1321 punktów)
>Ty obchodzisz to komunistyczne święto?
>Świat stanął na głowie...
> Pozdrawiam - Zbyszek
>P.S: Macie cieplejszy klimat w Gdyni - u nas jeszcze nie kwitną.
>P.S,P.S: Dołączam się do życzeń dla wszystkich Pań piszących na naszym forum, żeby nie było.
>To już jednak nie to samo - to Ty dzierżysz palmę pierwszeństwa.
>
Prawda jest jedna.


Zbyszku! To nie jest komunistyczne święto! Zapoznaj się z historią powstania takiego swięta!
Dołączenie do życzeń, aby już nie było tego święta, to przewrotność logiczna!
Oj mężczyźni!Zella
22-03-2009 20:37 
 Ocena 1 na 1
Zbyszek Bryłowski (7257 punktów)

>>Ty obchodzisz to komunistyczne święto?
>Zbyszku! To nie jest komunistyczne święto! Zapoznaj się z historią powstania takiego swięta!
Nie wiem, co napisać - może to, że nie zawsze piszę serio?
Akurat trafiło na Ciebie...

Pozdrawiam - Zbyszek

Prawda jest jedna.
Koraszewski (82900 punktów)
Ile kwiatów dał dziś paniom pan Gowin, ile kwiatów dał paniom pan Prezydent, rączki zapewne całował, pięknie żartował. Tabuny męskich szowinistów przy tak wspaniałej okazji wyraża co potrafi. Swoim mamusiom też dziękują, a mamusie mają swój udział w wychowaniu ludzi niezdolnych do partnerstwa, ale chętnych, żeby wręczyć kwiatek i w rączkę cmoknąć. A tak zwyczajnie na co dzień - no, nie przesadzajmy, to przecież my na obraz i podobieństwo i w ogóle i w szczególe.
Kto wie, może 8 marca to dobra okazja, żeby kwiatki od niektórych panów wyrzucić do kosza na śmieci.
Dobrze dziewczyny, że jesteście, dobrze, że świat się zmienia i że jest coraz więcej tych, którzy widzą, że można ten wózek ciągnąć razem i cieszyć się zwykłym kumpelstwem.

jad11 (18783 punktów)
Wszystkiego naj, naj, naj kochane baby!!


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
kleptopodpalacz (4 punktów)
Moze juz powtorze ;]
Powtrarzalem siodma klasem z matematyki (zdalem do niej warunkowo).
A teraz logika i racjonalizm jest moim sensem zycia (mimo choroby psychicznej). Ale czy to tylko diagnoza? Urojenia sa bolem za czyjes grzechy? Realaia zmusily mnie do bycia ateista , a na psychozie lapalem za krzyz? Czulem sie wtedy grzesznikiem?
Na komunii swietej byl akohol i wzorce skrzywione na wszesne dojrzewnaie mlodosc i wczesna dojrzalosc.
Zeby wypisac sie z lekcji religii m,usialem miec zaswiadczenie od rodzicoe (potem wrocilem na lekcie sam nie wiem po co?), a ksiadz z ambony straszyl kolegow za zle zachowanie.
Na "kursach" do bierzmowania smialem sie przy oltarzu z trzema kolegami (caly rocznik na nas patrzal i jestesmy popaleni do dzis).
Do mlodziezy i starszych ludzi jestem otwarty jak zawsze i kazdego wyslucham. Klaepanie pociarkow na pokaz. Gdy mialem kilakanascie lat mowilem, by zamiast na moim grobie zasiac ziemniakow/ryzu/kaszy dla biednych, a mnie skremowac i zaoszczedzic miejsca dla innych pokolen glodnych zycia. Jestem za przeszczepami dla potrzebujacych (omijac handel "lewymi" organami). Krew i szpik chetnie bym oddal ale mnie przekreslono ze wzgledu na choroby psychiczne i somatyczne mimo, iz moge przedluzyc zycie potrzebujacego czlowieka. Gdy mamy zaspokojone wlasne potrzeby to czas pomyslec o innych. Co nie zabije to wzmocni (o ile najpierw najpierw nie zabije).
Mozna sie madrzyc i byc hedonista, ale uroda i rozum moze zniknac jak stereotypowe myslenie, a ogranicznie sie w jednej kulturze to juz dogmat egzystencjonalny.
Transcendencja spoleczna (swiatowa?) moze byc kluczem bez wytrycha intelektualnego do szczescia i radosci innych.
Najwazniejsze jest wykreowanie wlasnego zdania za mlodu (autorytety bywaja rozne).
Nie zwyklem dawac na tace, ani "potrzebujacemu" - gdy nie prosi o pokarm.
Widzialem rozkladajace sie psy zastrzelone przez Milicjantow, a nastepnie ich czaski po latach (nie jestem skull collector") gdy rylem napisy "siekierka lesniczego" na starym buky by sie zapisac czort wie czym kosztem natury, ktora jest niszczona nagminnie.
Nie mialem warunkow by zajac sie socjologia, psychologia, biologia i racjnalizmem (ale trza odpalic jak rakieta po latach).
19-03-2009 01:23 
 Ocena 1 na 1
Adamiak (36436 punktów)
>Nie mialem warunkow by zajac sie socjologia, psychologia, biologia i racjnalizmem (ale trza odpalic jak rakieta po latach).
>

Mam prośbę: postaraj się korzystać z funkcji "podgląd" i korygować błędy.
Następny post z takimi błędami skasuję.

Pozdrawiam.
Zella (1321 punktów)
>Marzec Kobiecej wiosenki testem:
>Chłopaków kwiatkiem, facetów gestem
>Bezbarwną zimę do rzeki spławi,
>Niech się krokusik znowu pojawi.
>Niech choćby krzaczek z agrestem
>Wszystkim Dziewczynom życzę miłej Wiosny.
>Fotka zrobiona przed chwilą w moim ogródku.
>
Lepiej późno niż wcale! Takim wstępem dziękuję w imieniu swoim(nie wiem czy mogę i w imieniu wszystkich "Racjonalistek"?!)Tobie za milutki wierszyk i piękne kwiatki! Oceniam i doceniam ,że kwiatki są twoje, w twoim ogródku!Jesteś wśród panów na Forum- dżentelmenem!
Adamiak (36436 punktów)
>>Marzec Kobiecej wiosenki testem:
>>Chłopaków kwiatkiem, facetów gestem
>>Bezbarwną zimę do rzeki spławi,
>>Niech się krokusik znowu pojawi.
>>Niech choćby krzaczek z agrestem
>>Wszystkim Dziewczynom życzę miłej Wiosny.
>>Fotka zrobiona przed chwilą w moim ogródku.
>>
>Lepiej późno niż wcale! Takim wstępem dziękuję w imieniu swoim(nie wiem czy mogę i w imieniu wszystkich "Racjonalistek"?!)Tobie za milutki wierszyk i piękne kwiatki! Oceniam i doceniam ,że kwiatki są twoje, w twoim ogródku!Jesteś wśród panów na Forum- dżentelmenem!

Dziękuję bardzo... [rumieniec]

Gwoli ścisłości: kwiatki są dziełem Matki Natury i mojej siostry we wspólnym ogródku, ale "wierszyk", (jak "to" dowcipnie nazwałaś) jest mojej produkcji. [skromnie wniebowzięty]

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365