> Kurdemol przeta z kolan mielim wstawać! Kupczenie ludobójstwem, aby nie zszargać sobie i tak już zszarganej opinii? Miało być stanowczo, żeby nie powiedzieć roszczeniowo jeśli chodzi o interesy Narodowe. Nowy poziom żenady.> www.focus.pl/przyroda/kto-wrobil-lemingi-11157Trudno, my tego chcieli. W sumie 7% wyborców (na 31 mln uprawnionych do głosowania) dało im większość. 7% to tylko ok. 2 mln wyborców. Czy to dużo na 38 milionową nację?? Teraz chyba dokładnie trzeba przemyśleć na kogo oddaje się swój maleńki głosik. Mały, ale w swej masie decydujący. Dlaczego takich właśnie wybrano? Bo nie było innych opcji, czyli sytuacja dramatyczna wyboru mniejszego zła, do czego sami Polacy doprowadzili gwoli sarmackich zasad kręcąc bata na siebie, co nie pierwsze w historii. PO była bezpłodna w pomysłach i realizacji (jałowa), PSL-owi brak autorytetów i argumentów, Lewica rozwalona na atomy dzięki m.in. Millerowi, który zamiast działać poważnie nad skupieniem lewicy zaczął na starość lubić ogórki. Czysty cyrk przedwyborczy. Dlatego do wyborów nie zachęcało nic (ok. 6 mln. poszło do urn) a reszta pozostała w domu, co nie jest wcale tak naprawdę żadnym oszałamiającym sukcesem, a raczej bożym dopustem. Ale uzyskując większość w ten sposób w Sejmie, pokazują co mogą. I to wykorzystują nawet w nocnych obradach Sejmu (sic!) realizując ustawy pisane szybko, na kolanie, przez ludzi oderwanych od rzeczywistości jakby z obawy, że rzeczywiście mogą skończyć gwałtownie karierę tzw. polityków. I co??? Polacy znów obudzą się z ręką w nocniku. No ileż razy można się tak budzić? Jednak doświadczenie nic nie uczy rogatego Polaka. Bo oprócz rogatego uzbrojenia to w tej głowie nic nie ma. I to moja smutna konstatacja na koniec. Ale z drugiej strony kogo wybierać?
Jednak jestem lepszy niż moja reputacja. Cholera! A może gorszy?
|