Racjonalista - Strona głównaDo treści
STÓJ! Albo będę strzelał !

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
28-07-2016 15:58darzec (676 punktów)
(zablokowany)
STÓJ! Albo będę strzelał !
wiadomosci(*)policja-ostrzega.html#MTstream

To ksiądz z Argentyny podbiegł wczoraj do papieża - podaje TVN24
Przez chwilę ta sytuacja wyglądała groźnie: gdy papież jechał w papamobile przez Kraków, ubrany na czarno mężczyzna przedarł się przez barierki i kordon policji. Podbiegł w kierunku Franciszka. Szybko został on odciągnięty przez policjanta i zatrzymany do wyjaśnienia.Dziś wiemy już, że był to ksiądz z Argentyny, ojczyzny Franciszka i chciał jedynie, by papież poświęcił jego różaniec - podaje TVN24. - W jego zachowaniu zadziałały emocje - ocenił na konferencji rzecznik Centrum Medialnego Administracji Rządowej na czas ŚDM mł. insp. Mariusz Ciarka.

Jednak policja podkreśla, że nie lekceważy takich sytuacji, a próba przedostania się za wyznaczoną strefę może skończyć się nawet użyciem broni.

- Proszę sobie wyobrazić, że sytuacja mogła zostać oceniona jako poważna i ten mężczyzna mógł zostać postrzelony - powiedział Ciarka.

>Szybko został on odciągnięty przez policjanta.
Co widać na zdjęciu zamieszczonym w artykule. Powinien zostać postrzelony przez policję i inne służby. Całkowity brak profesjonalizmu I wyraźny sygnał dla zamachowców, zeby założyć sutanne i wtedy są większe szanse na udany zamach.
Metr od papamobile i sytuacja nie jest określona jako poważna, bo gościu ma sutannę ?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Marian Forewa (906 punktów)
Sutanna to raczej obszerny ciuch. Łatwo pod nią coś ukryć, na przykład kamizelkę rozrywkową.
Powinien zostać zatrzymany w znacznie większej odległości od celu.
28-07-2016 18:33 
 Ocena 2 na 2
darzec (676 punktów)
(zablokowany)
>Sutanna to raczej obszerny ciuch. Łatwo pod nią coś ukryć, na przykład kamizelkę rozrywkową.
>Powinien zostać zatrzymany w znacznie większej odległości od celu.
>
Powinien, ale oni tego nie wiedzą, ta czarna kiecka przesłoniła im oczy
DyktaFon (9281 punktów)
A to bóg nie strzeże już swoich sług? Pokłócili się czy co? Nie rozumiem...
28-07-2016 21:00 
 Ocena 1 na 1
darzec (676 punktów)
(zablokowany)
>A to bóg nie strzeże już swoich sług? Pokłócili się czy co? Nie rozumiem...
To nie wiesz, że szatan silniejszy jest od boga
DyktaFon (9281 punktów)
>>A to bóg nie strzeże już swoich sług? Pokłócili się czy co? Nie rozumiem...
>To nie wiesz, że szatan silniejszy jest od boga
>
Jeden wart drugiego... a ogólnie zależy to od wyobraźni Jakoś Franciszkowi słabo idzie (albo tylko tak się wydaje innym i nie wierzą w jego MOC )

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365