 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 30-07-2016 21:03 | Curtiss Helldiver (966 punktów) (zablokowany) | Dobra zmiana - cd
6 na 6 | W aptekach i w hurtowniach nie ma refundowanego leku zawierającego testosteron. Lek jest niezbędny dla mężczyzn chorujących na cukrzycę typu 2, depresję i doświadczających objawów andropauzy. Refundowany lek kosztuje niecałe 14 zł na miesiąc. Ma swój zamiennik, który jest dostępny, kosztujący od 400 do 500 zł na 3 miesiące. Minister zdrowia zapewnia, że sytuacja poprawi się na jesieni. Minister nie wyjaśnia dlaczego brakuje leku refundowanego, choć powszechnie wiadomo, że jest wykupywany na podstawie "lewych" recept i wywożony poza granice Polski, gdzie kosztuje ok. 50 €. Minister ma gdzieś pacjentów, jego interesuje wyłącznie likwidacja NFZ, aby stworzyć nową strukturę w celu zatrudnienia krewnych i znajomych PiS-owskich królików. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
4 na 4 | Celecrin (6386 punktów) | Cos na szybko z innej beczki. Prezesem Zakładów Jelcza został były kierownik Domu Kultury.
Spółka Jelcz należąca do Polskiej Grupy Zbrojeniowej od dziś ma nowego prezesa. Na czele polskiego przedsiębiorstwa produkującego i serwisującego wojskowe samochody ciężarowe, stanął Łukasz Dudkowski, działacz Prawa i Sprawiedliwości, który do tej pory pełnił funkcję dyrektora Centrum Kultury w gminie Siechnice.
Dutkowski w rozmowie z dziennikarzami podkreślił, że ma doświadczonego zastępcę. - Wiceprezesem został Leon Szuturma, który ma 20-letnie doświadczenie w Jelczu - powiedział.
Dobra zmiana! Dostal stolek, wiceprezes za niego wszystko zrobi.
|
|
| DyktaFon (9281 punktów) | > Dobra zmiana! Dostal stolek, wiceprezes za niego wszystko zrobi.> w celu zatrudnienia krewnych i znajomych PiS-owskich królików.Podano dwa przykłady działań KAŻDEJ WŁADZY (nieważne, czy nazywa się PiS, PO, SLD czy ZChN)... Zjawiska stare jak świat i mające przed sobą przyszłość  Tylko dwa, a jest ich pewnie z 50 rodzajów i każdy polityk przed startem w wyborach szczegółowo przestudiował sobie ich wszelkie odmiany. Więc właściwie to szkoda klawiatury sobie strzępić na opisywanie tego i zajmowanie czasu czytelnikom. Bo po co innego by dążyć do władzy, jak nie po to, aby z niej korzystać? Tylko niektórzy ludzie nie mogą tego zrozumieć i w kółko mielą temat bezrefleksyjnie... Proponuję wystartować w wyborach i po ewentualnym wygraniu skrytykować się do suchej nitki
|
|
 | 1 na 1 | Celecrin (6386 punktów) | > Proponuję wystartować w wyborach i po ewentualnym wygraniu skrytykować się do suchej nitki  Zastanow sie co piszesz. Ja startowalem do pracy (kazdej) majac rozmowy kwalfikacyjne, a im dalej tym gorzej, bo pierwsza byla ok (po studiach), ale z startujac na coraz bardziej odpowiedzialne stanowiska coraz gorzej. Dwie rozmowy (po polsku, po angielsku) i jakies testy. Za pieniadze 10 razy mniejsze niz Pan Szanowny Prezes. P.S. Zamierzam popelnic watek o polskiej zbrojeniowce bo to co sie tam dzieje wola o pomste do nieba! Nie mam zupelnie czasu ale jutro moze znajde chwile. Juz wstawilem kiedys jeden i niestety moje czarne przypuszczenia sprawdzily sie (o amunicji czolgowej z Meska), zginal mlody zolnierz. Ku zapewne radosci Mariusza Agnosiewicza wszystkie kontrakty dla armii rzad dal PGZ. Zajebiscie ze takie prywatne POLSKIE firmy WB Electronics czy Lubawa zostaly odsuniete od przetargow a parowkowy specjalista A.M. flirtuje z PRYWATNYM amerykanskim koncernem (Lockheed Martin) i do PGZ pakuje kierownikow wiejskich domow kultury.
|
|
|  | | DyktaFon (9281 punktów) | > >Proponuję wystartować w wyborach i po ewentualnym wygraniu skrytykować się do suchej nitki  > Zastanow sie co piszesz. Ja startowalem do pracy (kazdej) majac rozmowy kwalfikacyjne, a im dalej tym gorzej, bo pierwsza byla ok (po studiach), ale z startujac na coraz bardziej odpowiedzialne stanowiska coraz gorzej. Dwie rozmowy (po polsku, po angielsku) i jakies testy. Za pieniadze 10 razy mniejsze niz Pan Szanowny Prezes.Nie bardzo widzę związek szukania normalnej pracy z dostaniem się do Sejmu lub na jakieś wyższe stanowiska urzędnicze. Do pracy szuka się specjalistów, bo od nich zależy przyszłość firmy. Do sejmu i na wyższych urzędników szuka się "swoich", bo chodzi o urządzenie się do końca życia, a państwo i tak nie upadnie - takie są przynajmniej ideologiczne założenia. > P.S.> Zamierzam popelnic watek o polskiej zbrojeniowce bo to co sie tam dzieje wola o pomste do nieba! Nie mam zupelnie czasu ale jutro moze znajde chwile. Juz wstawilem kiedys jeden i niestety moje czarne przypuszczenia sprawdzily sie (o amunicji czolgowej z Meska), zginal mlody zolnierz. Ku zapewne radosci Mariusza Agnosiewicza wszystkie kontrakty dla armii rzad dal PGZ. Zajebiscie ze takie prywatne POLSKIE firmy WB Electronics czy Lubawa zostaly odsuniete od przetargow a parowkowy specjalista A.M. flirtuje z PRYWATNYM amerykanskim koncernem (Lockheed Martin) i do PGZ pakuje kierownikow wiejskich domow kultury.To kolejny, nie nowy i już oklepany temat: że branże zależne od polityków mają im przynosić profity niezależnie od wszystkiego innego. I niczego odkrywczego w swoim wątku nie opiszesz  Ale chętnie przeczytam, żeby nie było, że zniechęcam
|
|
| |  | | Celecrin (6386 punktów) | >Nie bardzo widzę związek szukania normalnej pracy z dostaniem się do Sejmu lub na jakieś wyższe stanowiska urzędnicze. Sens taki: Od wszystkich oczekuję profesjonalizmu.
>To kolejny, nie nowy i już oklepany temat: Nieprawda. To całkowita zmiana polityki państwa. Moim zdaniem szkodliwa dla Polaków (patrz afera Kraba)
|
|
| | |  | darzec (676 punktów) (zablokowany) |
>Nieprawda. To całkowita zmiana polityki państwa. Moim zdaniem szkodliwa dla Polaków (patrz afera Kraba) Dla Polaków czyli nich to dojna zmiana. {Przecież my jesteśmy tu gdzie stało ZOMO
|
|
 | 4 na 4 darzec (676 punktów) (zablokowany) |
> Proponuję wystartować w wyborach i po ewentualnym wygraniu skrytykować się do suchej nitki  > Krytyka nie wymaga tego. Gdyby wymagała mogłaby jedynie krytykować dziedziny, w którzych obecnie pracujesz. Argument więc równy zeru. To, że się narzeka teraz mocniej, w tym temacie, niż kiedykolwiek dotychcczas spowodowane jest tym, że obecna ekipa zlikwidowała wymóg kwalifikacji i konkursu na stanowisko. Wg mnie jest to działalność na szkodę państwa. Przykro mi patrzeć na to. Szli z hasłem "Polskaw ruinie" i widać zamierzają spełnić tę obietnicę wyborczą.
|
|
|  | 1 na 1 | DyktaFon (9281 punktów) | > >Proponuję wystartować w wyborach i po ewentualnym wygraniu skrytykować się do suchej nitki  > >> Krytyka nie wymaga tego. Gdyby wymagała mogłaby jedynie krytykować dziedziny, w którzych obecnie pracujesz. Argument więc równy zeru.Krytyka nie.... ale dziwnym trafem każdy krytykuje innych... a jak się sam urządzi w sejmie lub na innym cieplutkim miejscu, to nagle zapomina i robi to samo, co poprzednicy. O to mi chodziło, żeby tacy "mądrzy" w krytyce byli aktualni przy korycie  > To, że się narzeka teraz mocniej, w tym temacie, niż kiedykolwiek dotychcczas spowodowane jest tym, że obecna ekipa zlikwidowała wymóg kwalifikacji i konkursu na stanowisko. Wg mnie jest to działalność na szkodę państwa. Przykro mi patrzeć na to. Szli z hasłem "Polskaw ruinie" i widać zamierzają spełnić tę obietnicę wyborczą.> To nic nowego: i poprzednicy, i następcy obecnych (co ich tak krytykują) będą robić to samo  Każda ekipa będzie przeklinać poprzedników... i będzie przeklinana przez następców
|
|
| |  | darzec (676 punktów) (zablokowany) |
> Krytyka nie.... ale dziwnym trafem każdy krytykuje innych... a jak się sam urządzi w sejmie lub na innym cieplutkim miejscu, to nagle zapomina i robi to samo, co poprzednicy. O to mi chodziło, żeby tacy "mądrzy" w krytyce byli aktualni przy korycie  Tak to już jest w śmierdzącej polityce, zwłaszcza w Polskiej, bo tą najlepiej znamy. kiedyś rozmawiałem z Niemcem i Duńczykiem i u nich jest to samo,, tylko nas o tym się nie informuje. > >> To nic nowego: i poprzednicy, i następcy obecnych (co ich tak krytykują) będą robić to samo Każda ekipa będzie przeklinać poprzedników... i będzie przeklinana przez następców  > Rozumiem kolego, że źle Cię zrozumiałem
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|