Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zaproszenie na koncert dla lubiących myśleć

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
16-04-2009 21:42Katarzyna Szczepanek (41 punktów)Zaproszenie na koncert dla lubiących myśleć
Jestem nową uczestniczką forum.
Chcę zaprosić Państwa na mój koncert w dn. 23 kwietnia (czwartek) do klubu Projektor w Warszawie (ul. Białostocka 22/24).
Jestem wielbicielką twórczości Jacka Kaczmarskiego. W prezentowanym przeze mnie programie znajdują się jednak także utwory własne oraz z repertuaru innych artystów. Piosenki opatrzone są autorskimi komentarzami. Mówią o kondycji człowieka, zmagającego się ze sobą i rzeczywistością, walczącego o zachowanie siebie i zachowanie nadziei. Poruszają problem zła na świecie; zadają ważne pytania, na które trzeba szukać odpowiedzi, nawet jeśli nie można ich znaleźć.
Wstęp 10 zł.
Więcej informacji na mojej stronie: www.katarzynaszczepanek.xt.pl

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Habari (247 punktów)
(zablokowany)
Czyli jak ktoś słucha takiego SLAYERA i tym podobnych "szarpidrutów" to jest niemyślący?


"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. Lem
liliac (147340 punktów)
>Czyli jak ktoś słucha takiego SLAYERA i tym podobnych "szarpidrutów" to jest niemyślący?

Przecież nic takiego nie napisała.
Habari (247 punktów)
(zablokowany)
>Przecież nic takiego nie napisała.

Nie, ale to zrozumiałem biorąc pod uwagę tytuł wątku.


"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. Lem
Katarzyna Szczepanek (41 punktów)
>Czyli jak ktoś słucha takiego SLAYERA i tym podobnych "szarpidrutów" to jest niemyślący?
Nie napisałam: "Koncert dla myślących", tylko "dla lubiących myśleć", a to chyba jest różnica, prawda? Właściwie zawsze piszę, że piosenki przeznaczone są dla tych, którzy nie boją się myśleć. Jeśli ktoś nie lubi kłopotliwych pytań, trudnych tematów, uczucia niedosytu, niepokoju, świadomości, że pewnych problemów nie da się rozwiązać, a nawet zrozumieć, to nie będzie chciał słuchać takich rzeczy, nie będą mu się one podobały.
Pozdrawiam.
Katarzyna
www.katarzynaszczepanek.xt.pl

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365