Zapraszamy wszystkich na panel dyskusyjny pt. "Polityka narkotykowa - sens i bezsens prohibicji", który odbędzie się 12 maja, o godzinie 19.00 w Klubie Pod Jaszczurami przy Rynku Głównym. Przedmiotem dyskusji będzie stosowana w Polsce polityka narkotykowa w kontekście społecznym, prawnym, psychologicznym, medycznym i terapeutycznym. Zastanawiać się będziemy nad celowością i skutecznością prohibicji, jak również nad alternatywnymi sposobami podejścia do kwestii substancji psychoaktywnych. W panelu udział wezmą następujące osoby: Marek Balicki, były minister zdrowia, prof. Jerzy Vetulani, farmakolog, Marek Zygadło, szef krakowskiego Monaru i członek zarządu Krakowskiego Towarzystwa Pomocy Uzależnionym, Robert Bretner, specjalista z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Moderatorem dyskusji będzie Małgorzata Leśniak - prezes Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów.  Pozdrawiam Wojciech Skorupski |