Na wstępie pragnę się przywitać ponieważ stawiam pierwsze kroki na Tym zacnym forum. Postanowiłem zamieścić tutaj kilka moich prac. O poglądach politycznych czy też o gustach estetycznych nie będę się wypowiadał (na razie), ewentualnie jeśli ktoś mnie o to zapyta, to powiem. Ale do rzeczy, poniżej chciałbym zaprezentować (jak wyżej wspomniałem) jedną z moich prac. Zapach kamieni kamienie płaczą łzami rosą na rzęsach róż zmarznięty wazon grzeje zimne dłonie płomieniem kamienie płaczą perłami ze złotych skrzydeł ciem trzęsące się duchy klęczą słuchają wiatru kamienie płaczą szkoda że to nagrobki a nie prawdziwe łzy (...) E.L. Poniżej dodałem odnośnik do mojego profilu na portalu gdzie zwykle publikuje moje wiersze. wpmt.pl/profile/salem_de_lincourt-35219/prace |