Wiem ze zabrzmi to troche jak chec na gotowca w celach edukacyjnych, ale nic z tych rzeczy. Ostatnio mocno zainteresowałem się dziełem Jerzego Dudy-Gracza ukazującym drogę krzyżową w dosyć ciekawym ujęciu. Szukam jakisch materialow dotyczących interpretacji poszczególnych stacji. Proszę o ewentualne linki bądź kontakt mailowy: lp.tibnet@kpab . Z góry dzięki. |