A słyszałam o tym już wcześniej. Podobno to mają być nałądowane maty, na które kłądąc komórkę będzie działąć energia, która ją naładuje. Na większą skale ma to być montowane na ścianach, żeby nie trzeba było włączać światła, co wiąże sie z instalacją kabli. Bardzo ekonomiczne moim zdaniem. (Kto to wymyślił?- z tego co weim to Chińczycy)
"Fanatyzm: mieszanka wybuchowa tępoty i energii." Herbert von Karajan
|