Oaza spokoju "kulturalnie i rzeczowo" wessała gospodarzy i tylko patrzeć jak zamkną salon zwany "Forum gości". A ja nawet się nie dowiem, czy powinnam żałować, że mnie nie zaproszono na pokoje? czy raczej cieszyć, że klapa za którą wszyscy zniknęli mnie nie dotyczy? |