>Użytkowanie wieczyste odchodzi do lamusa. Każdy właściciel mieszkania za miesiąc stanie się też właścicielem udziału w gruncie pod budynkiem, w którym mieszka.
Kto zgadza się z tym, żeby demokracja panowała nad własnością, żeby można było większością określić co jest czyje?
Ja się z tym nie zgadzam. Co to? Prawo silniejszego?
|