>Nie chcę spekulować, mam jednak przekonanie, że następnym prezesem (lub p.o. prezesa) Trybunału zostanie pan Kaczyński. > To byłoby dobre rozwiązanie, ale nie podejrzewam, aby przyjął jakiekolwiek odpowiedzialne stanowisko, skoro jsko Prezes Polski decyduje o wszystkim, a nie odpowiada za nic.
|