57 proc. Polaków jest zdania, że obecna władza w ciągu roku rządów osłabiła demokrację w Polsce . 23 proc. uważa, że nastąpiło wzmocnienie demokracji. 20 proc. udzieliło odpowiedzi "nie wiem/trudno powiedzieć". Sondaż w sprawie sporu o ważność głosowania nad budżetem wygląda tak. W przyszłym roku czekają nas podwyżki i właśnie tego typu sondaże będą jeszcze ciekawsze.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
Chyba ktoś ci wmówił (w gimnazjum?), że demokracja to jedynie słuszny system - tak? Ale chyba nie powiedzieli ci, że podobnie było z komuną... za czasów tejże komuny!