Przepraszam bardzo, Ja rozumiem, nie pisać polskich znaków. Trudno, nie umiem, nie mam szacunku do rozmówcy, nie chce mi się, to nie pisze, ale na litość Boską, za poprawne składanie zdań nie jest odpowiedzialny żaden klawisz, więc chyba można ową przysługę forumowiczom wyświadczyć!
Nie będę podawał nicków, no ale błagam... Tego się czytać nie da!
|