> RATUNKU, niech mi ktoś powie, jak to zrobić!Vytautasie. Jeśli chcesz nawiązać kontakt z kimś z forum znajdź jakąś jego wypowiedź i kliknij jego nicka (zwykle nad wypowiedzią  ), otworzy się strona użytkownika, gdzie jest zakladka "dodaj do kontaktów" (albo podobnie). Przyznam, że dla mnie natychmiastowe nawiązywanie kontaktu z Kimś, Kto mi dał plusa jest nieco egzotyczne. Oczywiście jest mi bardzo przyjemnie spotykać Kogoś, Kto ma podobne poglądy i pasjami lubię Niektórych Uczestników forum, ale po jednym plusie? No ale coż Ludzie mają różnie i za to między innymi Ich cenię  pozdrawiam
|