>Nie wiem o co chodzi, ale kolejny raz wspomnę... > Przed publikacją zalecamy użycie funkcji Podgląd. Przy zakładaniu wątku, czyli dla postu inicjującego funkcja "Podgląd" nie jest dostępna. A bywa potrzebna, bo dzięki niej można przed publikacją zweryfikować czy się dobrze poformatowało tekst, oraz czy linki działają jak trzeba. Ostatnią deską ratunku bywa "Edycja", o ile zdąży się przed pierwszą odpowiedzią na nasz świeżutki wątek. .
|