>Mam pytanie. Czy istnieją jakieś spotkania Ateistów na terenie Trójmiasta? Doszły mnie słuchy, że istnieją, jednak pojawiają się tylko na chwilę, by znowu zniknąć. Musisz zapisać się do klubu anonimowych ateistów aby mieć informacje bieżące i regularnie śledzić występowanie spotkań w Trójmieście.
"Dopóki nie miałem internetu nie wiedziałem, że na świecie zyje tylu idiotów" S. Lem
|