Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak wypisać się z Kościoła Katolickiego?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
14-12-2005 17:48Aron MotylJak wypisać się z Kościoła Katolickiego?
Wydrukuj wzór wypisu w 3 egzemplarzach
Wypełnij druki
Osobiście oddaj jeden z formularzy w parafii lub wyślij listem poleconym
Poproś o pisemną odpowiedź (tylko pisemna odpowiedź gwarantuje wypisanie)
Drugi formularz wyślij do Kurii Biskupiej
(zobacz dane teleadresowe)
Trzeci zostaw sobie
Czekaj na odpowiedź (zobacz wzór oryginalnej odpowiedzi)
Pobierz wzór wypisu:
Wzór wypisu z Kościoła Katolickiego (.doc - 22 kb)

www.e-kosciol.org

sanko (55 punktów)
>Wydrukuj wzór wypisu w 3 egzemplarzach
>Wypełnij druki
>Osobiście oddaj jeden z formularzy w parafii lub wyślij
>listem poleconym
>Poproś o pisemną odpowiedź (tylko pisemna odpowiedź
>gwarantuje wypisanie)
>Drugi formularz wyślij do Kurii Biskupiej
>(zobacz dane teleadresowe)
>Trzeci zostaw sobie
>Czekaj na odpowiedź (zobacz wzór oryginalnej odpowiedzi)
>Pobierz wzór wypisu:
> Wzór wypisu z Kościoła Katolickiego (.doc - 22 kb)
>www.e-kosciol.org
dzieki, zabieram sie do tego od dawna, ale nie wiedzialem jak.
sanko (55 punktów)
a czy jest mozliwe skorzystac np. z ustawy o ochronie danych osobowych i zamiast,,stosownej adnotacji w ksiedze chrztu´´
wymagac calkowitego wymazania moich danych ?
data
Jesli ktos poczuje sie lepiej wysylajac taka deklaracje w moim odczuciu oznacza to jedynie gre na pokaz .Jakiez znaczenie dla osoby przekonanej o slusznosci w wyborze posiada ten formularz ? Uczyni mnie bardziej prawdziwym a moze wplynie na losy RP badz KRK , z drugiej strony bezwartosciowa jest ta przynaleznosc skoro podpisana jest za zaoczna zgoda i bez swiadomosci zainteresowanego . Warto to przemyslec
PS. Chyba ze jest przeszkoda w przystapieniu do kosciola , tego po drugiej stronie bieguna , to rozumiem.
sanko

>PS. Chyba ze jest przeszkoda w przystapieniu do kosciola , tego po drugiej stronie bieguna , to rozumiem.
la ilaha illa allahu wa muhammad rasul ullah! brzmi pieknie... tyle ze to ta sama postac co w st. testamencie.taki swoisty adolf, choc koran nie wspomina o tym. jest za to wzmianka ze muslim ma czytac tez stare ksiegi.. dlatego dzis wciaz mam napletek . a moze chodzilo ci o inny biegun.. hmm. jestem po przeciwnej stronie. wierz mi- tu nie ma zadnych kosciolow albo cos wiesz, albo nie. tak to tak, a nie to nie.
sanko
gdybym mial wstapic do jakiejkolwiek grupy innej niz partia polityczna, najpierw musialbym jej czlonkom zalozyc na glowe encefalograf(tanizna), podlaczyc do wariografu(mozna zrobic) i po dodatkowej porcji serum wlasnej produkcji(pentotal sodu niedostepny ) zadac im pare pytan. jakiez to proste -nieprawdaz? coz chyba nie wstapie z ,,przyczyn obiektywnych''
achino

Jak wypisać się z Kościoła: www.apostazja.info

Wróć do listy wątków działu Religie

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365