Dział buddyzm radziłbym tutaj omijać szerokim łukiem    Zastanawiam się co to za praca i na co, na jakim poziomie. Studiuję religioznawstwo, sam buddyzm praktykuję. Być może będe w stanie nieco pomóc lecz telefonicznie i od poniedziałku. Proszę w wypadku zainteresowania odezwać się na mail'a. Pozdrawiam Łukasz Majewski
Co mówię wam w ciemności, opowiadajcie w świetle dnia (Mat 10, 27)
|