> Pedofile> zakładają partię polityczną, Wirtualna Polska> to takie zagranie już bardziej z waszego podwórka -> wolności, równości, demokracji i przede wszystkim> tolerancji dla mniejszości, o ktorej tak głośno zawsze> mówicie.> pedofilia i sodomia - w sumie czemu nie?Temu nie, bo dzieci i zwierzęta są naiwne. Ale niech próbują. Społeczeństwo i tak im nie pozwoli. > skoro pederaści moga domagać się swojego, to czemu odbierać wolnośćJa bym tam najwyżej postulował za zniżeniem wieku do lat 14. Niżej sensu absolutnie nie ma, ani biologicznie, ani tym bardziej społecznie. (oczywiście każde państwo może te granice ustalić dowolnie) > sodomitom, pedofilom i ekshibicjonistom,Ekshibicjoniści? A co oni tu mają do rzeczy? Niech się rozbierają... ale w miejscach publicznych? > skoro działają zgodnie z prawem ?I to jest właśnie piękne, że mogą. Oczywiście ich postulaty są moim zdaniem niedorzeczne. Lepiej jednak, żeby byli widoczni publicznie, niż jakby mieli się chować po kątach. Patrz "Konwencja o Prawach Dziecka". Niech próbują się z tamtymi kłócić. Nie mają dowodów, żadnych, że tego typu działanie będzie miało pozytywne skutki. Inna sprawa - to skandal, jak ludzie często oceniają - rzućmy hipotezą: czy za pedofila uznajesz 18-latka spotykającego się w wiadomym celu z dziewczyną 16-letnią? 14-letnią? A nasze cudne społeczeństwo nazwie go pedofilem. > nowoczesny kraj, oświeceni obywatele, nowoczesna ewoluująca> ku doskonałości demokracja- i idące z tym w parze> rozwiązania prawno-społeczne. sakandal."Sakandal", to wypowiedzi tego typu, jak poniżej. > Wszyscy walczący o prawa dla pederastów, a zwłaszcza> czerwono-różowe pudle salonowe i ich pachołki zgromadzone w> środowiskach/stowarzyszeniach sympatyzujących z nimi - wasza> ewolucja idzie dokładnie w tym samym kierunku.Tfu. Obrażasz ludzi. Ale to jeszcze nic w porównaniu do komentarzy na forum WP. Tam mówią nawet o odcinaniu członków w/wym... [chwila ciszy]
|