Przeprowadzono niedawno sondaż - badano poziom szczęśliwości u różnych narodowości. Okazało się, że najszczęśliwiej wypadli mieszkańcy tzw. krajów trzeciego świata, zwłaszcza ameryka centralna i południowa. Byli najmniej sfrustrowani, zestresowani i pełni byli radości życia. Być może wskaże to Wam kierunek, gdzie ubiegać się o azyl; sądzę, że europa odpada całościowo.
|