Witam wszystkich,
jestem tu nowy, jednak mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto mi coś doradzi, mam bratanka 4 latka ma gość, któremu chciałbym kupić książkę (nie zabawkę) i tak się zastanawiam, może już kupowaliście jakieś pozycje dla takiego pokroju kajtka??? Przeglądałem już różne poradniki na internecie ale w sumie tylko na wp znalazłem coś takiego "Prezenty książkowe. Propozycje dla najmłodszych dzieci 0-4 lata" na w WP ale jakoś nie wiem czy zufać takiemu zestawieniu.... jeśli ktoś borykał się już z takim problemem to będę wdzięczny za pomoc.
pozdrawiam, Stefan |