>"Fikcyjne pamiętniki postaci, która pomimo iż znana z imienia dla większości pozostaje zagadką.
Dla mnie nie jest zagadką.
>Człowieka, który pierwszy powiedział, że wszyscy ludzie są równi.
Skąd wiadomo, że był pierwszy, który "powiedział, że wszyscy ludzie są równi"?
> Człowieka, który poszukiwał prawdy i mimo, iż oddawano mu cześć, nigdy nie powiedział o sobie, że jest BOGIEM".
Nie mówić o sobie, że się jest bogiem. Naprawdę wielka zasługa. Każdy za taki wyczyn powinien dostać medal.
|