>Ale film jest również o życiu tego niesamowitego człowieka Są pewnie i tacy, którzy dali by i 1000 zł za możliwość posiadania pliku z filmem, mi chodzi o wycenę nie dla zagorzałych fanów, ale dla każdego. Za 100 zł można kupić płytę blue-ray, ale plik komputerowy?
>Że bez polskich napisów to oczywiście dla mnie nie problem, ale rozumiem, że niektórzy nie znają. Swoją drogą najwyższa pora się nauczyć bo sporo fajnych rzeczy jest po anglojęzycznej stronie Internetu Angielski znam na poziomie pozwalającym mi na swobodne porozumiewanie się, co nie znaczy, że a) znam ten język tak samo dobrze co polski, b) w przypadku filmu mogę poprosić o wyjaśnienie niezrozumiałego dla mnie wyrażenia jak w trakcie rozmowy z człowiekiem.
Uwielbiam ludzi. Ich wygląd, ich sposoby myślenia, ich poglądy. Dlaczego? Bo uwielbiam się śmiać.
|