www.racjonalista.pl/kk.php/s,3309 Co myślicie o tym tekście? Dla mnie jest wprost boski. Nie wiedziałam, że biblia bywa tak załąmująca. Kiedy zaczęłam to czytać siedziałam na krześle, ale za chwilę padłam ze śmiechu. Ciekawa jestem waszego zdania na ten temat, bo dla mnie to komedia
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
Jesteś pewna, że uważnie to przeczytałaś? Czy uważasz, że przytłoczone argunety są sensowne i mają jakiś cel życiu człowieka? "...cóż szczęście dać może nietrwałe, skoro snem jest całe..."