Racjonalista - Strona głównaDo treści
Na Mariazell!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
15-08-2007 12:21Gosia (9452 punktów)Na Mariazell!
ZGROZA!
www.tvn24.pl/-1,1518079,wiadomosc.html

Co na to polskie MSZ? Takie świętokradztwo nie może przecież ujść bezkarnie!
Na Austrię, bracia prawdziwi rodacy! Na Mariazell!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Jacek Krysztofik (1390 punktów)

   E, tam... Zrobią z nich jakieś figurki, różańce, czy coś i będzie "git". Amen.

Nie ma głupich pytań! Tylko mnóstwo dociekliwych idiotów.
Paul (408 punktów)

>Na Austrię, bracia prawdziwi rodacy! Na Mariazell!
>
Towarzysze ! Zostancie w domu ! Oni mają już dość cudzoziemców. Ja tu czuje jakiś podstęp. Oni do tej pory raczej przeszadali, a nie wyćinali.
Gosia (9452 punktów)
Mości Paul.
Święte lipy zagrożone, a waść za sznury nie chwytasz? Do pni się nie wiążesz? Drwali po kłykciach nie gryziesz?!
Miast bronić relikwii, nawołujesz do poniechania ratunku, pacyfizm wstrętny siejąc i wyrozumienie dla bluźnierców?!
I po to przodkowie nasi krew pod Wiedniem przelewali?!
O tempora, o mores...

Pozdrawiam.Ślozy lejąc rzewne nad lipą oną polską
Paul (408 punktów)
>Mości Paul.
Waćpanna, twej odwagi nie brakuje, boś pewno defiladę wojska polskiego zobaczyła. A dziś nasz oręż jak żadnego roku, więc na wojenke gotowa.
J.Szulc (5723 punktów)

Gosia, jako wojująca dziewica!
Do wojny o lipę (wybacz, lipy) nas nawołujesz!
To dopiero novum!
Austrii jeszcze nie zajmowaliśmy, my Polacy. To byłaby wiadomość dla Europy! Może nasze "berety" przechrzczą się na ekologów?

A tak już zupełnie bez żartów - ubożuchna ta nasza prasa, że tematu mądrego znaleźć sobie nie może...
Jakie te lipy papieskie. Ludzie, dajcie na luz!

Pozdrawiam.

"Niestety, racja głupszego lepszą u nas bywa" K. Słomiński.
Drobner
Może tam pierwsi zrozumieli, że wszystko po JP2 to ... LIPA!
(Zresztą przed - też).

Drobner, dendrolog - amator, (broń Boże - profesor z Kórnika)

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365