Gosia, jako wojująca dziewica!  Do wojny o lipę (wybacz, lipy) nas nawołujesz! To dopiero novum! Austrii jeszcze nie zajmowaliśmy, my Polacy. To byłaby wiadomość dla Europy! Może nasze "berety" przechrzczą się na ekologów?  A tak już zupełnie bez żartów - ubożuchna ta nasza prasa, że tematu mądrego znaleźć sobie nie może... Jakie te lipy papieskie. Ludzie, dajcie na luz! Pozdrawiam.
"Niestety, racja głupszego lepszą u nas bywa" K. Słomiński.
|