Z ludźmi już tak jest - jak się "zawezmą" na kogoś, to ciągną tak do "następnej ofiary"  Już Ci podpowiedziano - zmień kanał. Najlepiej wyłącz go (nośnik medialny) zupełnie. Media jakimś dziwnym sposobem wpadły na pomysł, że jeśli nie będą żerować na nieszczęściach, bądź potknięciach innych, nie będą istnieć. To tak, jak w małej miejscowości czy wsi. Na zasadzie plotkowania, dorabiania ideologii, przejaskrawiania faktów. Włącz Discovery, National Geographic czy Animal Planet. Ciekawsze.  Pozdrawiam.
"Niestety, racja głupszego lepszą u nas bywa" K. Słomiński.
|