> Mam więc pytanie. Czy służący w US Army żołnierze są jacyś... inni? Ledwie przyjechali i to w niewielkiej niby ilości, a już kolejny podobny wypadek od stycznia. Czy oni są aby na pewno kompetentni?Eee tam, to tylko ludzie, młode chłopaki podobne do ich rówieśników, chociażby w Polsce. Bałagan i niekompetencja także. Wolna amerykanka, hehe. 
stado czyni myślących bezmyślnymi /Zbyszek Bryłowski/
|