Racjonalista - Strona głównaDo treści
Amerykańscy żołnierze po raz kolejny dają popis w Polsce

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
17-03-2017 14:27Matix (5786 punktów)Amerykańscy żołnierze po raz kolejny dają popis w Polsce
www.youtube.com/watch?v=XvLC9taLvFw

Mam więc pytanie. Czy służący w US Army żołnierze są jacyś... inni? Ledwie przyjechali i to w niewielkiej niby ilości, a już kolejny podobny wypadek od stycznia. Czy oni są aby na pewno kompetentni? Jak z ich umiejętnościami prowadzenia pojazdów? Nie będę rozwijał wątku cenzury w "polskich" mediach, ponieważ wiadomo od dawna, że to sprzedajne k***** na usługach głównie zachodu. Za to zaskoczony jestem taką częstotliwością zdarzeń drogowych z udziałem Amerykanów odkąd zjechali się bez pytania nas - obywateli - do naszego kraju. Ciekawe czy im nie wstyd - przyjeżdżać tak do (podobno) sojusznika i biednych cywili na drogach rozjeżdżać. K**** aż we mnie kipi. Polacy znowu dymani...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Grzegorz (5685 punktów)
>Mam więc pytanie. Czy służący w US Army żołnierze są jacyś... inni? Ledwie przyjechali i to w niewielkiej niby ilości, a już kolejny podobny wypadek od stycznia.

Premier plus rada ministrów to zaledwie kilkadziesiąt osób, a amerykańskich żołnierzy jest prawie tysiąc, więc jeśli chodzi o wypadki to z Amerykanami nie jest tak źle
niestadny (2492 punktów)

>Mam więc pytanie. Czy służący w US Army żołnierze są jacyś... inni? Ledwie przyjechali i to w niewielkiej niby ilości, a już kolejny podobny wypadek od stycznia. Czy oni są aby na pewno kompetentni?
Eee tam, to tylko ludzie, młode chłopaki podobne do ich rówieśników, chociażby w Polsce. Bałagan i niekompetencja także. Wolna amerykanka, hehe.


stado czyni myślących bezmyślnymi
/Zbyszek Bryłowski/
diogenes (42753 punktów)
>Amerykańscy żołnierze po raz kolejny dają popis w Polsce

raportdrog(*)-utrudnienia-na-a2,nId,2372099

Wyobrażam sobie ich przejazd na wschód Polski...

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
Matix (5786 punktów)
I kolejny wypadek....

fakty.inte(*)kanskich-zolnierzy,nId,2374052

to chyba nie przypadek....

"Głupi jak Niemiec"

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365