Witam, czy ktoś wie w jaki sposób można by z tym walczyć? Może po prostu zgłosić do prokuratury? Media wiadomo, że się tym nie zajmą więc może na drodze prawnej byłoby najlepiej? Może do ambasady np.?
>Do walki w obcymi trolami jest oczywiście potrzebna własna armia troli.
Mamy tylu dobrze opłacanych fachowców od katastrofy smoleńskiej, że część z nich mogłaby się z powodzeniem zająć podobnymi sprawami W wolnych chwilach oczywiście...