Racjonalista - Strona głównaDo treści
List do gości forum racjonalista.pl

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
08-09-2007 16:54KrzysztofList do gości forum racjonalista.pl
Szanowni goście forum na www.racjonalista.pl
Nie zadawajcie proszę niewygodnych pytań o nieistnienie boga, nie próbujcie dowieść istnienia boga.
ŻADEN RACJONALISTA WAM NIE ODPOWIE najwyżej nazwie "zerem absolutnym"


www.racjonalista.pl/forum.php/s,99591#w100504
Jest taki osobnik jak użytkownik Marian który zaraz zabierze się ustalaniem waszego wykształcenia,miejsca zamieszkania.
osobnik ten nie wie że czasami jedna osoba przekazuje drugiej komunikatorem internetowym wpisy do zamieszczania na tym forum w sytuacji gdy jest daleko od Polski i nie może się połączyć ze stroną racjonalista.pl
www.racjonalista.pl/forum.php/s,99591#w100504

Nie próbujcie mylić się przy podawaniu danych osobowych bo Wasza płeć może zostać podważona,gdy udzielisz wyjaśnień obrazi Marian twoją matkę.
(link wyżej)

ponadto jeżeli nie jesteście racjonalistami czy ateistami to wasze wpisy będą podsumowane wypowiedziami Pana Zbysława Ś.
>czy naprawdę administratorowi Forum brak odwagi cywilnej, by >likwidować w zarodku debilne wypowiedzi?

kolejny:
>Czy określenie, że każdy ma prawo głosu dotyczy także ludzi >chorych na schizofrenię, niepoczytalnych i "normalnych >inaczej"?
tak traktowani są użytkownicy spoza nieformalnego Klubu Wzajemnej Adoracji na zamkniętych dla Was forach....

zabawne prawda?

LEGION. (3161 punktów)Odp: list do gości forum racjonalista.pl
Jestem oburzony zachowaniem osób odpowiedzialnych za dostępność forum racjonalista.pl. Panie webmasterze! Proszę natychmiast odblokować dostęp do forum osobom znajdującym się poza granicami kraju! Jak wyjadę, to chcę mieć możliwość wypowiedzenia się bezpośrednio na forum a nie za pośrednictwem gg czy innych komunikatorów. Sprawę utrudnia dodatkowo fakt, że nie dorobiłem się jeszcze dzieciaka, który by moje wynurzenia zamieszczał na forum.


Jędrzej, Maciej, Roman - Hmmm... Tak! To ewidentnie obala teorię ewolucji
Eremit (2 punktów)
Szanowny Krzysztofie, tak racjonalnie spytam, po co jest temat "Bazgroły" jeśli nie można w nim pisać? Co prawda list ten do tematu pasuje jak ulał.

Na przekór będę pisał, prorok

J.Szulc (5723 punktów)Odp: List do gości forum racjonalista.pl

Nie do końca, Krzysztofie, masz rację.
Chyba trochę mało czytałeś tekstów z tego Forum.
Oskarżasz innych o niegrzeczne (?) zachowania, a sam robisz podobnie, może tylko kaliber inny.

W myśl zasady (przykazania) "wątpiącym dobrze radzić" - przemyśl raz jeszcze to, co napisałeś.
Jesteś katolikiem? Chcesz dyskutować?
Zachowaj więc pewien dystans, ale i nie osądzaj zbyt pochopnie.
Zawsze powinniśmy się czegoś uczyć od innych, szanować tych drugich również.
Nawet wróg jest dobrym nauczycielem. Pod warunkiem jednak, że zostanie doceniony.

A swoją drogą, o co Ci tak na prawdę chodzi?
Jeśli ktoś zaczyna szafować niegrzecznością, najzwyczajniej w świecie trzeba go zignorować.
No, chyba że masz jakąś misję, czy inne posłannictwo...

To już zupełnie inna bajka...

Pozdrawiam.

"Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchając też tego, co mówią inni: nawet głupcy i ignoranci (takoż blondynki), oni też mają swoją opowieść" - parafraza Desideraty
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
Droga J.
Widzę, że zupełnie nie wiesz z kim masz do czynienia. A szkoda. Czytaj uważniej forum, a unikniesz takich wpadek.
"Krzysztof" jest "synem" "Krysi Barwiejskiej" będącej też "świecką_religią", "dr-em Grundbergiem" (raz Aaronem, to znowu Zygmuntem), "Otumbą" i jeszcze paroma wcieleniami, których - na szczęście - już nie pamiętam.
Daruj więc sobie polemikę, bo... dostaniesz klapsa (minus) i będzie bolało.

Pozdrawiam jak zawsze z sympatią.

fides ex necessitate esse non debet
J.Szulc (5723 punktów)

Drogi panie MAM -
- nie dla polemiki napisałam. Zupełnie.
Zawsze razi mnie bardzo, jeśli obraża się ludzi, których szanuję.
Uważam, że trzeba mówić głośno, jeśli ktoś robi coś złego.
Niech nie myśli, że ma rację.

Tylko tyle.

Dziękuję za sympatię i odwzajemniam tym samym.
Pozdrawiam.

"Lepiej z mądrym nieść kamień, niż z głupcem jeść i pić." - przysłowie armeńskie
13-09-2007 21:28 
 Ocena 1 na 1
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>Drogi panie MAM

Ależ jaki tam "panie"? Zapomniałaś już, że jesteśmy na "ty" i to od dość dawna? Zresztą, to Internet, a nie Wersal!

>Zawsze razi mnie bardzo, jeśli obraża się ludzi, których szanuję.

Mnie też. Tylko, że ani ja, ani (zapewne) nikt inny będący przy zdrowych zmysłach nie poczuje się obrażony przez psychopatę. A z takim właśnie przypadkiem (wręcz klinicznym) mamy do czynienia.
Poza tym, temu osobnikowi nie chodzi o obrażanie kogokolwiek. Jeśli już to robi (a robi), to tylko wówczas, gdy nie ma innego wyjścia (riposta na obrazę lub brak rzeczowych argumentów merytorycznych). Tu chodzi o coś zupełnie innego: o wzbudzenie zainteresowania swoją osobą, a ten efekt jest możliwy do osiągnięcia jedynie wtedy, gdy ktoś (ktokolwiek) zareaguje na zaczepkę, czyli odpowie.
Gdyby NIKT nie zareagował na prowokacje dr. Grundberga (bo chyba od tej postaci się to zaczęło), to nie byłoby "Otumby" i "Barwiejskiej". Tłumaczyłem to już wówczas, ale większość woli pisać niż czytać, a ci co czytają nie zawsze rozumieją o co chodzi.

>Uważam, że trzeba mówić głośno, jeśli ktoś robi coś złego.

Tak. Zgadzam się w 100%. Tylko, że najpierw ów "ktoś" musi być "kimś". Bo jeśli jest osobą upośledzoną psychicznie, to robiąc cokolwiek nie robi niczego złego, bo brak jej świadomości pozwalającej dokonywać ocen.

>
"Lepiej z mądrym nieść kamień, niż z głupcem jeść i pić." - przysłowie armeńskie


To celne spostrzeżenie. Od dziś będę pił tylko siedząc naprzeciw lustra.

fides ex necessitate esse non debet
J.Szulc (5723 punktów)

Jest wiele racji w tym, co piszesz.
Żeby jednak zaraz pić do lustra?
Hej, to ze mną już tak źle?
Dobra, swoje piwo wypije sama, no - może z lustrem

Pozdrawiam.

"Lepiej z mądrym nieść kamień, niż z głupcem jeść i pić." - przysłowie armeńskie

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365