Czy warto >podrozowac i poznawac swiat
Żartujesz sobie?! Traktuję to pytanie jako retoryczne.Poczytaj sobie,jeśli już nie "Dzieje" Herodota,to "Podróże z Herodotem" Kapuścińskiego.Żadna, nawet najdoskonalsza, relacja, ani najpiękniejsze zdjęcie nie zastąpi kontaktu z "żywym" człowiekiem i środowiskiem. Ksenofobia przynosi ludziom tyle samo korzyści, co bezustanne klepanie "zdrowasiek" bez pomagania drugiemu człowiekowi.
|