Poczułam w sobie ostatnio wenę profetyczną (stąd te prof.), dlatego postanowiłam przepowiedzieć przyszłość. Otóż rok 2011 nie będzie rokiem spokojnym. Nie łudźcie się! Będą trzęsienia ziemi i powodzie. W Polsce odbędą się wybory i wygra Tusk i PO. W Chinach nastąpią zawały w kopalniach, a w Indiach będą katastrofy kolejowe, które pochłoną wiele ofiar ludzkich. A w Afganistanie i Pakistanie i w Iraku będą wybuchały bomby. Dlatego należy wycofać polskich żołnierzy z Afganistanu. Będą też katastrofy samolotowe i wiele ludzi zginie w wypadkach drogowych! Nadchodzą czasy ostateczne! Jeśli chodzi o pogodę na wakacje, to będzie, albo słońce , albo deszcz. Wigilia wypadnie w sobotę i Sylwestra też. Z powodu wzrostu podatku vat mniej pieniędzy zostanie nam w kieszeniach! Obyśmy więc w dobrym zdrowiu doczekali kolejnego roku. |