Racjonalista - Strona głównaDo treści
kara śmierci

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
28-01-2006 15:13Ce...kara śmierci
czy jestem za karą smierci?
Ten kto woła NIE NIE JESTEM
nie ma wyobrażni albo jest zimny jak głaz!!
wyobraż sobie własne dziecko zgwałcone zmaltretowane przez taką ludzką bestię
jesli mówisz ,że nie zabija sie zwierza za to ,że jest dziki ,no nie ale jesli ten to zwierz
znalazł by sie w pobliżu twego małego dziecka CO byś zrobił ???
Mija sie z CELEM wasza dyskusja i wasze chrześcijanskie serce !
a czy nie chrzescijanie PALILI na STOSACH i to bezbronnych
Och wy w ciepełku chowani bezpieczni .

damian
"muwisz" pisze się przez "ó". mam nadzieje ze to byla literowka.
juz wiele watkow powstalo na temat kary smierci. jest wiele pytań odnosnie tego tematu.
podstawowym jest: czy kara smierci powinna byc stosowana? czy powinna byc w polskiem prawie?
ja odpowiadam: TAK! powinnabyc jk najbardziej. jest wiele sensownych argumentów przemawiajacych zawprowadzeniem kary smierci. ale jak wiemy, przy dziesiejszej wladzy nie jest to mozliwe. PiS niby jest zwolennikiem kary smierci ale o ile miwiadomo to nie poczynil zadnego powazniejszego kroku w tym kierunku. niestety.
zapraszam do mojego wątku na ten temat:
www.racjonalista.pl/forum.php/p,10/s,37584
placownik (17853 punktów)

>juz wiele watkow powstalo na temat kary śmierci

   i dlatego zamykam ten wątek i odsyłam dyskutantów do innych, jeszcze aktywnych wątków poświęconych temu problemowi.

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
sabishi (246 punktów)
jestem przeciwna karze śmierci, ponieważ uważam, że człowiek powinien odpokutować za swoje winy, a uśmiercając go nie karzemy go w pełnej mierze, życie w izolacji i upodleniu jest dużo gorsze, bezwzględne dożywocie jest okrutną karą, świadczy o tym m.in. apel więźniów francuskich, skazanych na dożywocie, o przywrócenie kary śmierci i tym samym uśmiercenie ich


"Nie buduj zamków na piasku, ni szczęścia na sercu kobiety" Seneka Młodszy

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365