Prosze o to byscie mi pomogli rozwinąć mój temat byc moze jest on juz dosc powszechny i obyty ale interesuje mnie wasze opinie, i poglady,. Odpisujcie, napewno mi sie to przyda i wszystko przeczytam.
Na pewno nie podlega to wątpliwosci ze zarowno moralnosc jak i estetyka jest bardzo istatna w naszym zyciu, sama jestem artystka i bardziej estetyka niz mi towarzyszy, pełni dosc istotna role w tym co tworze i jak to tworze. Nie mowie ze jestem ułożonym idealista ale estetykiem na pewno...
|