> Tak, też miałem ostatnio ten problem. Za każdym razem wyrzucało mnie do strony głównej.
Mnie też.
> A o czym miał być ten wątek?
Stale mam pomysły na nowe wątki, ale nie mam tyle czasu, żeby je realizować. Uczciwość nakazuje mi odpowiadać w moich wątkach na wszystkie nietrywialne posty, muszę więc być bardzo powściągliwy.
doku
|