Wiesz, to trzeba gadać z ludźmi Grażyny Kulczyk, a nie wiem czy ateizm, nawet w tytule, jest "po linii". Tu jest środowisko konformistów, ani jednej, ani drugiej ekstremy. Tu jest ordnung - równo, sztywno, z bukietem w ręku.Ja nie wiem co się dzieje ze środowiskiem studenckim? Za moich czasów była przynajmniej "Oaza" Dominikanów. Teraz to ten cały Ojciec Góra, to po prostu żenada. Nie wiem, ale z tego co widzę to czasy ciężkie i... albo styl "solarki", albo "praca za granicą", albo nabżdżenie czy nabzdyczenie z laptopami - co jest już w ogóle nie do przyjęcia. Tu jest Poznań, hej, nie zapominajcie - pragmatyzm number one!
|