> Trzy wątki o Madonnie i każdy w innym dziale to chyba za dużo, nawet dla Madonny.> Chciałbym uprzejmie wskazać, że forum jest też do czytania, przyjemności z którego życzę.Wybacz mu. Na razie się zarejestrował i pierwsza opcja, którą znalazł to Dodaj nowy wątek..  Jak kiedyś przeczyta regulamin, i zapozna się z instrukcją obsługi to przed opublikowaniem nowego tematu może użyje wyszukiwarki...  aby sprawdzić, czy taki temat był i kiedy. Pozdrawiam
Władza doprowadza do obłędu w stopniu większym, niż demoralizuje, uciszając głos sumienia i wyostrzając chęć działania.- WILL I ARIEL DURANT -
|